Nie znajdziesz u nas kolorowych maszyn, rzędów steperów, orbitreków i  innych bezużytecznych urządzeń. Już nigdy nie będziesz trenował sam, nie wiedząc w jaki sposób wykonać ćwiczenie oraz czy ma ono w ogóle jakiś sens…W oparciu o wzajemną współpracę będziemy dążyć, aby poprawić wasze zdrowie, sprawność fizyczną, kształtować silny charakter oraz pokonywać własne słabości.


CrossFit 43300 to pierwsze tego typu miejsce w Bielsku-Białej stworzone przez ludzi z pasją, gdzie możesz trenować pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Zajęcia prowadzone  są w małych grupach, dzięki czemu ćwiczący mają zagwarantowaną stałą opiekę trenera. Najważniejsze dla nas jest zdrowie i bezpieczeństwo ćwiczących. Treningi są krótkie i intensywne, przy czym szczególny nacisk kładziemy na prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń.  

CrossFit wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, pierwsze tego typu boxy powstawały w garażach oraz halach zlokalizowanych w przemysłowych dzielnicach. Aby zachować taki klimat, to miejsce powstało właśnie tutaj – Gen.Maczka 9. Chcąc stworzyć na Podbeskidziu społeczeństwo ludzi świadomie uprawiających sport, postaramy się zjednoczyć wszystkich zapaleńców treningu CrossFit oraz zaszczepić pasję w tych, którzy jeszcze nie wiedzą czym on tak naprawdę jest. Przyjdź i stań się częścią 43300 COMMUNITY !!!