• img06

  MACIEJ

  LASZCZAK
  Maciej Laszczak – Absolwent Wyżej Szkoły Edukacja w Sporcie, CrossFit Trainer Level 2, CrossFit Weightlifting Trainer, Instruktor Kettlebell PKK, czołowy Polski zawodnik CrossFit, wraz z bratem Wojciechem tworzą duet CrossFit Brothers, który na swoim koncie ma wiele sukcesów na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Przez kilkanaście lat trenował piłkę nożną , ale dopiero CrossFit odmienił jego życie „ W sporcie szukałem różnorodności i nowych wyzwań, właśnie to daje mi CrossFit, każdy trening jest inny, kończąc jeden, nie mogę się doczekać co przyniesie następny. CrossFit dla mnie to nie tylko forma aktywności ale także styl życia”. 
 • img02

  WOJCIECH

  LASZCZAK
  Wojciech Laszczak - CrossFit Trainer Level 2, trener personalny oraz grupowy, absolwent Ogólnopolskich szkoleń Twój-Trening CrossFit oraz szkoleń z zakresu mobility. Członek elitarnej grupy CKB TOP-TEAM, czołowy Polski zawodnik CrossFit, wraz z bratem Maciejem tworzą duet CrossFit Brothers, który na swoim koncie ma wiele sukcesów na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Na CrossFit natknął się przypadkowo kilka lat temu, w momencie stał się jego nieodłączną częścią życia. Jak sam mówi „Była to miłość od pierwszego WODa”.
 • img02

  SZYMON

  CZERNEK
  Szymon Czernek - CrossFit Trainer Level  1, absolwent szkoleń z zakresu mobility. Przez 6 lat trenował sporty walki m.in. karate, brazylijskie jiu –jitsu oraz mma. Z CrossFit 43300 związany od początku istnienia. Odkąd rozpoczął treningi w CrossFit 43300, CrossFit stał się dla niego dyscypliną sportu no.1
 • img06

  KLAUDIA

  HAŁAT
  Klaudia Hałat – Trenerka