GRAFIK ORAZ REJESTRACJA ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ !!!

 

REGULAMIN ZAPISÓW NA ZAJĘCIA:

 

1. Rezerwacja na zajęcia odbywa się poprzez  powyższy grafik online ( wymaga zarejestrowania się w panelu ) bądź telefonicznie.

2. Instrukcja rezerwacji poprzez grafik online:

a. JEDNORAZOWA rejestracja ( dostęp do panelu, uzyskanie loginu oraz hasła )

b. Rezerwacja pierwszych zajęć w CrossFit 43300osoby rozpoczynające przygodę z CrossFitem powinny wpierw odbyć trening zadedykowany dla grupy BEGINNERS (od poniedzałku do piątku godz. 16.30 lub 20.00 ) - PIERWSZY TRENING DARMOWY 

c. Zakup karnetu w Crossfit 43300

d. Zarządzanie panelem administracyjnym ( zapisy na poszczególne zajęcia, możliwość rezygnacji z zajęć itp.)

3. Liczba uczestników na każde zajęcia jest ograniczona. W przypadku braku miejsc uczestnicy mają możliwość zapisania się na listę rezerwową. W momencie zwolnienia miejsca na dane zajęcia uczestnik zostanie poinformowany poprzez sms oraz email.

4. Zajęcia odbywają się pod warunkiem minimalnej liczby 3 uczestników. W przypadku mniejszej ilości zapisanych osób będziemy informować o odwołaniu lub przeniesieniu zajęć nie później niż 2 godzinym przed planowanym rozpoczęciem zajęć.

5. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w zajęciach należy niezwłocznie poinformować o tym CrossFit 43300 poprzez grafik bądź telefonicznie, najpóźniej dwie godziny przed zajęciami.

6. Nagminne nie stosowanie się do punktu nr 5. może skutkować pobraniem jednego wejścia z karnetu bądź skróceniem daty ważności karnetu.

7. W przypadku odwołania zajęć przez trenerów, uczestnik zostanie poinformowany o tym poprzez sms oraz email.

8. Grafik ustalany jest na cały miesiąc i odnawiany jest na 7 dni przed końcem miesiąca.

9. Uczestnik ma możliwość zapisania się na zajęcia nie dłużej niż 14 dni.

10. OPEN GYM nie wymaga zapisów i  mogą z niego korzystać wyłącznie posiadacze karnetów OPEN bądź OPEN GYM.